Teamindelingen jeugd 2021-2022

JO8-1
Aaron Arlar
Vince Geurtsen
Stef van Essen
Seth Ruiter
Olivier Boersen
Mees Plugge
Daan Rozema
Siem van Loen

JO8-2
Sam van Eijkelenburg
Liam van Arnhem
Florian Meeuwesen
Seth Vink
Ole Schonewille
Duuk Schless
Yaman Abdelhak
Maysan Abdelhak

JO8-3
Fygo Weyn
Toine Plat
Sem Massa
Davy Bos
Finn vd Velde
Luuk Severs
Jens Otten

JO9-1
Ivar Groosjohan
Caleb Marais
Dyon Weyn
Jelle Voorburg
Mick Gasseling
Sky Peters
Doekle vd Pol
Joep van Tamelen

JO9-2
Joey van Wessel
Bo Gijsbertsen
Levi Groosjohan
Stavros Kabo
Ole Griffioen
Matthijs Hazelaar
Matthijs Brinkhuis
Summer Peters

JO9-3
Maxim van Amerongen
Jochem Vervest
Stijn vd Horst
Guus Borsje
Sieb van Grol
Danial Milani
Artin Hajipour
Dani vd Akker

JO9-4
Benthe Vonk
Seth Kok
Tim van Tamelen
Max vd Wetering
Saar te Hoonte
Wessel Smink
Michael Kuiper

JO9-5
Floris Prins
Elias van der Bor
Kick van Beek
Ties Verkoijen
Kim Wijnberg
Jae Geerdink
Victor Lecluse

JO10-1
Yafet Fitwi Grmatsion
Thom van Elk
Maks van Elk
Milan Grevengoed
Tom de Gordt Dillie
Tygo Kamphorst
Thijs Breukink
Milan van Rootselaar

JO10-2
Ruben Boersen
Beren Handgraaf
Morris Helder
Bryce van den Bosch
Jesse van Dijk
Mees van den Berg
Jesse Delen
Jefta Ham

JO10-3
Quintijn Spoel
Bruno van Egmond
Jayden Manoe
Dani Vink
Levi Wubs
Vieve Elferink
Fedde van Breenen
Linde vd Peppel

JO10-4
Daan Hermans
Niek vd Bor
Max van Aalst
Jack vd Moolen
Sep Berens     
Liam- Alexander van Dasselaar
Sil Hoefkens
Nora Laseur
Levy van Deuveren  (n.s.)

Voor vragen contact opnemen met Edward Beitler tel.nr. 06-13863978

JO11-1
Micha Ham
Lucas Kip
Sep Riksen
Rijk van den Berg
Julian Hazelaar
Hamedimar Mohamedbrhan
Lars van der Veen
Mark Huurdeman
Stef Groosjohan
Ezra Marais

JO11-2
Jesse Satter
Sebastiaan Verdonck
Sem van Sloten
Jari van Essen
Boaz Langeweg
Stijn Pluim
Kyam van Klaveren
Xavi Gasseling
Freek van Ommen
Nick van Wessel

JO11-3
Devin van Kluijve
Nout Boersen
Dion Heining
David van der Biezen
Luuk van den Berg
Devine Lowene
Esra Smit
Finn Biegstraaten
Timme Biegstraaten
Bram Niemeijer

JO11-4
Siem te Loo
Jorn Broeksma
Tijmen Beimer
Jonna Riphagen
Rif Schaminee
Bo Nicolai
Yara Termeer
Jesse Telkamp
Coen van Doorn
Hidde van de Pol

JO12-1
Hidde van Elk
Tim Bosman
Tom Ledegang
Bas Puntman
Tom Pulskens
Jesse van Breenen
Koen Gerards
Jesse Biegstraaten
Bram Assink
Tijn van Grol
Dani Buis

JO12-2
Timo van den Brandhof
Jaro Antoni
Luuk van Meerveld
Mees Boelhouwer
Mees de Jong
Joris Verkoijen
Sem van Ruler
Jens Blom
Delan Franken
Timo Weterings
Tim van Keulen

JO12-3
Finn Smeels
Kay Bihari
Daan Grevengoed
Siem Smit
Nigel Gilhooley
Loek van Grol
Hiyabiel Ozedin
Dean York
Livanden Scheepers
Lieke Wallet
Dorisa Voskuilen

Voor vragen contact opnemen met Gert Lokhorst tel.nr. 06-53986359

JO13-1
Keano Bierens
Brent Schinkel
Bas Huurdeman
Silvijn Beudeker
Loek van de Pol
Joris Stoffels
Thijs van Sloten
Thijmen Kamphorst
Zeger Duine
Guido Plat
Toine van Gelder
Jim Smeels
Dinand Wiesenekker
Ole Katwijk

JO13-2
Stijn van Ede
Sil Bouman
Luuk van den Bor
Wessel Termeer
Oliver van Egmond
Ensar Caliskan
Mats van de Wijngaart
Youssef Aarab
Sem Verheul
Marouan Soumaya
Armin Milani
Siem de Koning
Olivier Waslander
Hidde de Boer
Pepijn Hoksbergen

JO14-1
Jens van Ginkel
Jan- Jelle Faber
Youp van Gelder
Mick Dijkman
Jurre Kip
Daan Kraak
Sem van der Linden
Tom van Ommen
Stijn Simon
Bastiaan Smith
Bart Morren
Aaron van Oosterom
Veronique vd Pol
Wesley vd Penning

Dit is de voorlopige indeling van de JO15 teams. Doordat de JO15-2 en JO15-3 krap in de spelersaantallen zitten, kan deze voorlopige indeling nog worden aangepast. 

JO15-1
Merlijn Foree
Luuk Buurman
Elijah Marais
Daan Huurdeman
Xavi van Meeteren
Ray Staudt
Nils van Velzen
Valentijn van Dijken
Joost van Asselt
Christian Beudeker
Nino de Koning
Xavi Buis
Thies Bouw
Bram Ledegang

JO15-2
Levi Akkenaar
Jack van Putten
Michael van Vulpen
Lars Pluim
Joris van Gaal
Milan du Crocq
Cas Roozenboom
Thijs Nagel
Mees te Hoonte
Quinten Griffioen
Hans Muys
Leounaids al Alhasan

JO15-3
Aron Verheul
Tobias Hummelen
Olivier Fiechter
Bram van Aalst
Kenan Ghandour
Tycho van Essen
Joshua Michon
Tygo Kroder
Job van de Bunt
Johan Vermanen
Bram van Essen
Oscar van Doorn
Fares Ussama

JO17-1
Rutger Creteer
David Kooijmans
Dyon van Ravenhorst
Wester Schuiteman
Pim de Boer
Jesse de Koning
Lars van Velzen
Yousef Abbas
Niels Grootveld
Sem van de Pol
Jelle van den Brink
Bjorn van de Veen
Daniel Kooijmans
Brett Leijenhorst

JO17-2
Wesley Brinkman
Joris van Doornik
Ben Flapper
Jemal Omer Mahamedbrhar
Tim van Ginke
Karel van Dalen
Nubel el Maurabit
Nicky de Bruin
Stijn van Meerveld
Ole Hoven
Douwe Gielen
Mick Tiemessen
Brent Petegem
Yoran de Ridder
Finan Fitwi Gmatsion Okbahanes

De JO19-1 bestaat uit een grote selectie van 19 spelers, hiervan zullen er een aantal afvallen naar de JO19-2. 

JO19-1
Mylan Hak
Jelle Bos
Hayke van de Bunt
Joep Timmerman
Floyd Scholten
Jonah Schimmel
Etiënne Louis
Senna van Meeteren
Sjoerd Wassenaar
Rob Sprick
Dinand van den Bor
Jord de Groot
Sem van de Bovenkamp
Kristian Kerkhof
Daan Kleinveld
Bram Sikkema
Dave van Vulpen

JO19-2
Jesper Timmerman
Duco van den Heuvel
Auke Kooistra
Thijs Ruijterlinde
Jorn van der Woude
Nick Botterblom
Jakob Kluts
Joshua van den Brink
Tom Hilhorst
Jordy van Houten
Julien van den Ham
Martijn van Oosterum
Tygo Staudt
Lukas Finnema
Jesse van den Ham

Voor vragen contact opnemen met Ruben Kruithof tel.nr. 06- 31194431

MO15
Rayan Fares
Leonne van de Bunt
Ashley Matulessy
Skye van Leijenhorst
Kira Franken
Luna Dijkman
Anouk Bos
Kirsten Spronk
Naomi Muys
Maureen van de Pol

MO19
Michelle te Boekhorst
Abigaïl van de Brink
Rianne Muys
Hanneke Doppenberg
Anna Fontein
Anouk Bos
Emma Kijlstra
Fleur Bankert
Manon van Ginkel
Danique Schotsman
Sofie Wernsen
Yasmine Grifhorst
Jennifer Brugman
Maud van het Klooster
Sophie Borgstijn 
Roos van Ginkel

Voor vragen contact opnemen met Jeroen van Dijk tel.nr. 06-51545135

Top