Voorlopige teamindelingen seizoen 2019/2020

Onderstaand de voorlopige teamindelingen voor het seizoen 2019/2020. De indelingen van JO12-1 en JO12-2 volgen over een week.

Groepscoördinatoren:

Onder 19 en onder 17: Rob van der Marck
Onder 15: Ruben Kruithof
Onder 13 en onder 12 en meisjesteams: Gert Lokhorst
Onder 11 en onder 10: Maarten Stoffels
Onder 9 en onder 8: Edward Beitler

O19-1

Bezembinder, Tristan
Hengeveld, Bas
Kooistra, Siem
Korte, de Laurens
Leuveren, van Mike
Mijnten, Jasper
Vaal, de Wilco
Vinke, Stan
Brink, ten Heddwyn
Duijn, van Evan
Pol, van de Roan
Ree, van der Mats
Vinke, Daan
Heerdt, ter Max
Kijlstra, Mark
Lokhorst, Diego
Schuiteman, Tein
Spaan, Ole
Tolboom, Andy
Tomassen, Jesse


O19-2

Buitink, Jamey
Leijenhorst, van Robbin
Top, van den Mats
Weeber, BramAangevuld met spelers van O19-1 en nog minimaal twee andere spelersO19-3

Bor, van den Cees
Bruin, de William
Bruin, de Kevin
Deuveren, van Marc
Louis, Dion
Groot, de Samuel
Huis in ‘t Veld, Bart
Kerkhof, Steven
Kok, Joost
Meer, van der Jesse
Putten, van Jos
Rutten, Stijn
Schutten, Daan
Berg, van den Tim
Dunschoten, van Coen

O19-4

Bos, Yesper
Boer, de Kevin
Schippers, Brian
Smink, Jort
Veldhuis, Max
Voogt, Hidde
Bont, Ruben
Geurtsen, Evert
Ham, van den Tijn
Hoven, van den Dieder
Latour, Falco
Marvelde, te Lucas
Morren, Daan
Oostrom, Mees
Straatsma, Joost
Vermanen, Jan
Schoonderbeek, Stijn

O17-1

Bos, Jelle
Bos, Pim
Bunt, Hayke van de
Grootveld, Rick van
Hak, Mylan
Louis, Etiënne
Meeteren, Senna van
Kerkhof, Kristian
Bouw, Jelte
Groot, Jord de
Ham, Jesse van den
Schimmel, Jonah
Scholten, Floyd
Timmerman, Joep

 

O17-2 of O16-1

Bor, Dinand van den
Hartkamp, Justin
Heuvel, Duco van den
Klappe, Bas
Oosterom, Pieter van
Sprick, Rob
Timmerman, Jesper
Wassenaar, Sjoerd
Webbink, Tijn
Kooistra, Auke
Pouleijn, Jack
Binnendijk, Kjeld van
Klaus, Stijn
Valkengoed, Jochem van
Finnema, Lukas
Kuyt, Steven

 

O17-3

Brink, Joshua van den
Hilhorst, Tom
Houten, Jordy van
Kneefel, Milan
Ruijterlinde, Thijs
Sikkema, Bram
Woude, van der Jorn
Botterblom, Nick
Kluts, Jakob
Ham, Julien van den
Matulessy, Milan
Oldenkotte, Joel
Oosterum, Martijn van
Reitsma, Bram
Ridder, Yoran de
Staudt, Tygo
Straatsma, Tom
Timmermans, Mike
Graaf, Finn de
Alhasan, Kazem al

Bij O17-2 en O17-3 kunnen nog verschuivingen komen


Meisjes onder 17

Boekhorst, Michelle te

Brink, Maartje vd

Brink, Abigail van den

Muys, Rianne

Leeuwen, Romy van

Doppenberg, Hanneke

Bos, Anouk

Flight, Zoë

Top, Aranka

Aarab, Malak

Fontein, Anna

Onder 15-1

Brink, Jelle van den
Kooijmans, Daniel
Meerveld, Stijn van
Pol, Sem van de
Veen, Bjorn van de
Creteer, Rutger
Doornik, Joris van
Koning, Jesse de
Kooijmans, David
Ossendrijver, Mick
Ravenhorst, Dyon van
Velzen, Lars van
Vulpen, Dave van
Boer, Pim de
Schuiteman, Wester

Onder 15-2

Jansen, Lucas

Jong, Sem de

Muys, Hans

Brinkman, Wesley

Bruin, Nicky de

Dalen, Karel van

Flapper, Ben

Ginkel, Tim van

Valkengoed, Thijs van

Gielen, Douwe

Leijenhorst, Brett van

Schipper, Valentijn

York, Joshua

Abbas, Yousef

Grootveld, Niels van

Hoven, Ole van den

Tiemessen, Mick

Meisjes onder 15

Bankert, Fleur
Veldhuis, Indy
Verkuil, Abigail
Schotsman, Danique
Tolboom, Anouk
Ginkel, Roos van
Wernsen, Sofie
Doornenbal, Daimy
Grifhorst, Yasmine
Bunt, Leonne van de
Aarab, Basma
Brugman, Jennifer
Borgstijn, Sophie
Klooster, Maud van ‘t
Kamphorst, Lieke
Minjon, Demi

Onder 13-1

Meeteren, Xavi van
Mijnten, Rinus
Staudt, Ray
Velzen, Nils van
Bor, Yens van den
Dijken, Valentijn van
Asselt, Joost van
Beudeker, Christian
Huurdeman, Daan
Essen, Bram van
Koning, Nino de
Buurman, Luuk
Marais, Elijah
El Mourabit, Nubel

Onder 13-2

Wallet, Tim
Akkenaar, Levi
Putten, Jack van
Vulpen, Michael van
Pluim, Lars
Gaal, Joris van
Steeg, Mees van de
Fiechter, Olivier
Crocq, Milan du
Griffioen, Quinten
Verkuil, Dave
Hoonte, Mees te
Nagel, Thijs
Roozenboom, Cas

Onder 13-3

Ghandour, Kenan
Fares, Ussama
Alhasan, Leounaids al
Doorn, Oscar van
Hoge, Cas
Vermanen, Johan
Bunt, Job van de
Termeer, Jelle
Hermans, Stijn
Matthes, Julian
Essen, Tycho van
Mohammedbrhan, Jemal

Meisjes onder 13

Spronk, Romy
Spronk, Kirsten
Bos, Anouk
Leijenhorst, Skye van
Franken, Kira
Dijkman, Luna
Veluw, Sylke van
Pol, Veronique van de
Aarab, Farah
Matulessy, Ashley

Onder 12-1

Volgt nog

Onder 12-2

Volgt nog

Onder 11-1

Schinkel, Brent
Huurdeman, Bas
Beudeker, Silvijn
Pol, Loek van de
Roos, Dean
Stoffels, Joris
Peppel, Joen van de
Flapper, Joe
Sloten, Thijs van
Kamphorst, Thijmen

Onder 11-2

Ede, Stijn van
Bierens, Keano
Smeels, Jim
Bouman, Sil
Wiesenekker, Dinand
Gelder, Toine van
Penning, Wesley van de
Bor, Luuk van den
Doorn, Nienke van
Termeer, Wessel
Putten, Dylan van
Casliskan, Ensar


Onder 10-1

Gerards, Koen
Bosman, Tim
Plat, Guido
Ledegang, Tom
Puntman, Bas
Marais, Ezra
Katwijk, Ole van
Huurdeman, Thijs
Pulskens, Tom


Onder 10-2

Meerveld, Luuk van
Breenen, Jesse van
Biegstraaten, Jesse
Assink, Bram
Weterings, Timo
Buis, Dani
Boelhouwer, Mees
Waslander, Olivier
Jong, Mees de


Onder 10-3

Verkoijen, Joris
Antonis, Jaro
Ruler, Sem van
Brandhof, Timo van den
Wessel, Nick van
Grol, Tijn van
Aarab, Youssef
Franken, Delan
Grol, Loek van


Onder 10-4

Verheul, Sem
Bihari, Kay
Houtveen, Joeri
Grevengoed, Daan
Smit, Siem
Blom, Jens
Boer, Hidde de
Egmond, Oliver van
Goolhilly, Nigel

Onder 9-1

Mark Huurdeman
Lucas Kip
Jesse Satter
Sep Riksen
Stijn Pluim
Rijk van den Berg
Julian Hazelaar
Freek van Ommen

Onder 9-2

Noah Drenth
Levy Huurdeman
Devin van Kluijve
Nout Boersen
Lars van der Veen
Stef Groosjohan
Milan van Rootselaar
(Hamediman Mohamedbrhan)

Onder 9-3

Jan Meijer
Sebastiaan Verdonck
Finn Biegstraaten
Timme Biegstraaten
Bram Niemeijer
Dion Heining
Sem van Sloten
Luuk van den Berg

Onder 9-4

Micha Ham
Hidde van de Pol
Rowena van Essen
Boaz Langeweg
Jari van Essen
Kyam van Klaveren
Mart van de Bunt
(Jocellyn Honing)

Onder 9-5

Ruben Kok
Devine Lowene
Siem te Loo
Jorn Broeksma
Coen van Doorn
Tino Craenen
Jesse Telkamp

Onder 8-1

Thom van Elk
Tygo Kamphorst
Mees van den Berg
Jefta Ham
Tom La Gordt Dillie
Jesse Delen
Thijs Breukink
Bryce van den Bosch

Onder 8-2

Bruno van Egmond
Maks van Elk
Dawit Kansay
Ole Griffioen
Beren Handgraaf
Fedde van Breenen
Ruben Boersen
Levy van Deuveren

Onder 8-3

Luna Haverkamp
Daan Hermans
Linde van de Peppel
Bo Gijsbertsen
Jesse van Dijk
Arthur Lecluse
Jayden Manoe
Sil Hoefkens

Onder 8-4

Milan Grevengoed
Maxim van Amerongen
Joep van Tamelen
Sky Peters
Doekle van de Pol
Ivar Groosjohan
Stavros Kabo
Nora Laseur

Top