Home
Voetbalinfo
Wedstrijdprogramma
Scheidsrechterszaken
Trainingsschema
Oefenstof
Senioren
Mannen
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
35+ 1 vrijdag
Vrouwen
VR1 zaterdag
VR2 zaterdag
VR30+ 1 vrijdag
VR18+ 1 vrijdag
VR18+ 2 vrijdag
Junioren
O19/O17
JO19-1
JO17-1
JO17-2
O15
JO15-1
JO15-2
JO15-3
O14/O13
JO14-1
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Pupillen
O12
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
O11
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
O10
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
O9
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
O8
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Hummels
Sponsors
Sponsors
Clubbonus Broekhuis Amersfoort
Clubbonus Dé Registermakelaar
Onze club
Organisatie
Gezond en veilig sporten
ALV
ALV 2021
ALV 2022
ALV 2023
Clubhistorie
Hoofdtrainers
Voetbal van voor de oorlog
Films
Jaaroverzicht
Lidmaatschap
Contact
Home
Voetbalinfo
+
Wedstrijdprogramma
Scheidsrechterszaken
Trainingsschema
Oefenstof
Senioren
+
Mannen
+
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
35+ 1 vrijdag
Vrouwen
+
VR1 zaterdag
VR2 zaterdag
VR30+ 1 vrijdag
VR18+ 1 vrijdag
VR18+ 2 vrijdag
Junioren
+
O19/O17
+
JO19-1
JO17-1
JO17-2
O15
+
JO15-1
JO15-2
JO15-3
O14/O13
+
JO14-1
JO13-1
JO13-2
JO13-3
Pupillen
+
O12
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
O11
+
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
O10
+
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO10-4
O9
+
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
O8
+
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JO8-4
Hummels
Sponsors
+
Sponsors
Clubbonus Broekhuis Amersfoort
Clubbonus Dé Registermakelaar
Onze club
+
Organisatie
Gezond en veilig sporten
ALV
+
ALV 2021
ALV 2022
ALV 2023
Clubhistorie
+
Hoofdtrainers
Voetbal van voor de oorlog
Films
Jaaroverzicht
Lidmaatschap
Contact
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
30 mrt. 09:00
BAS JO15-2JM - Hoevelaken JO15-3JM
Sportpark De Schelp
30 mrt. 09:45
Hoevelaken JO13-1 - Loenermark JO13-1JM
Sportpark Kleinhoven
30 mrt. 11:15
Hoevelaken JO15-1JM - Zwart Wit '63 JO15-2
Sportpark Kleinhoven
30 mrt. 12:30
csv Apeldoorn 6 - Hoevelaken 7
Sportpark Orderbos
30 mrt. 13:00
Hoevelaken 3 - AGOVV 2
Sportpark Kleinhoven
30 mrt. 13:00
Hoevelaken JO17-1 - SDOO JO17-1
Sportpark Kleinhoven
30 mrt. 14:30
Elspeet 4 - Hoevelaken 11
Sportpark Op de Heide
30 mrt. 14:30
SDC Putten 5 - Hoevelaken 4
Sportpark Putter Eng
30 mrt. 15:00
Hoevelaken 10 - Sparta Nijkerk 11
Sportpark Kleinhoven
30 mrt. 15:00
Hoevelaken 5 - VVOP 6
Sportpark Kleinhoven
2 apr. 18:30
mix sc Hoevelaken JO12/JO13 - mix Veensche Boys JO12/JO13
Sportpark Kleinhoven
5 apr. 20:00
V.V. Barneveld VR18+1 - Hoevelaken VR18+1
Sportpark 't Nieuwe Oost
5 apr. 20:00
De Veluwse Boys 35+1 - Hoevelaken 35+1
Sportpark De Westeneng
5 apr. 20:30
Hoevelaken VR18+1 - Harskamp VR18+1
Sportpark 't Nieuwe Oost
5 apr. 20:30
Hoevelaken 35+1 - Sparta Nijkerk 35+2
Sportpark De Westeneng
5 apr. 20:30
Lunteren VR30+1 - Hoevelaken VR30+1
Sportpark De Wormshoef
5 apr. 21:00
Hoevelaken VR30+1 - SDS' 55 VR30+1
Sportpark De Wormshoef
5 apr. 21:00
Sparta Nijkerk VR18+3 - Hoevelaken VR18+1
Sportpark 't Nieuwe Oost
5 apr. 21:00
Terschuurse Boys 35+1 - Hoevelaken 35+1
Sportpark De Westeneng
5 apr. 21:30
Hoevelaken VR18+1 - VVOP VR18+1
Sportpark 't Nieuwe Oost
5 apr. 21:30
Hoevelaken 35+1 - Veensche Boys 35+1
Sportpark De Westeneng
5 apr. 21:30
SV Otterlo VR30+1 - Hoevelaken VR30+1
Sportpark De Wormshoef
5 apr. 22:00
Hoevelaken VR30+1 - Harskamp VR30+1
Sportpark De Wormshoef
6 apr. 08:30
Hoevelaken JO11-3 - Sparta Nijkerk JO11-6
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 08:30
Hoevelaken JO8-1 - Blauw Geel'55 JO8-2JM
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 08:30
Hoevelaken JO12-2 - VVOG Harderwijk JO12-5JM
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 08:30
Hoevelaken JO8-3JM - Veensche Boys JO8-4
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 08:30
Hoevelaken JO9-3 - Wageningen JO9-1JM
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 08:30
Veensche Boys JO11-2 - Hoevelaken JO11-2
Sportpark Nijkerkerveen
6 apr. 08:30
Zeewolde JO9-3 - Hoevelaken JO9-1JM
Sportpark De Horst
6 apr. 08:30
Sparta Nijkerk JO10-1 - Hoevelaken JO10-1JM
Sportpark De Ebbenhorst
6 apr. 08:30
Lunteren JO8-3 - Hoevelaken JO8-4JM
Sportpark De Wormshoef
6 apr. 09:00
SDC Putten JO13-4 - Hoevelaken JO13-3
Sportpark Putter Eng
6 apr. 09:00
De Veluwse Boys JO9-2JM - Hoevelaken JO9-4JM
Sportpark De Westeneng
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO13-2JM - SDOO JO13-1
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO13-1 - csv Apeldoorn JO13-2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO15-2 - asv Dronten JO15-3
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO10-4 - VVOG Harderwijk JO10-7
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO11-1 - SDV Barneveld JO11-1
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO9-2 - NSC Nijkerk JO9-1
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO12-3 - Veensche Boys JO12-2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Hoevelaken JO10-3 - SDV Barneveld JO10-2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 09:45
Sportclub Deventer JO12-1 - Hoevelaken JO12-1
Sportpark De Zandweerd
6 apr. 10:00
SDV Barneveld JO10-1 - Hoevelaken JO10-2
Sportpark Norschoten
6 apr. 10:00
Veensche Boys JO8-2 - Hoevelaken JO8-2JM
Sportpark Nijkerkerveen
6 apr. 10:00
De Kieviten JO11-2 - Hoevelaken JO11-4JM
Sportpark De Gelder
6 apr. 10:00
Blauw Geel '55 JO12-4 - Hoevelaken JO12-4JM
Sportpark Peppelensteeg
6 apr. 11:15
Hoevelaken JO15-1JM - SDC Putten JO15-2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 11:15
Zeewolde JO15-4 - Hoevelaken JO15-3JM
Sportpark De Horst
6 apr. 11:45
Hoevelaken 2 - Bennekom 3
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 12:00
SCW '23 JO14-2 - Hoevelaken JO14-1
Wilhelmina sportpark
6 apr. 12:30
Stroe VR1 - Hoevelaken VR1
Sportpark De Bosrand (Stroe)
6 apr. 12:30
AGOVV 2 - Hoevelaken 3
Sportpark Berg en Bos
6 apr. 12:30
DTS '35 Ede JO19-1 - Hoevelaken JO19-1
Sportpark Inschoten
6 apr. 12:45
SDV Barneveld JO17-3 - Hoevelaken JO17-2
Sportpark Norschoten
6 apr. 13:00
Hoevelaken JO17-1 - OVC '85 JO17-2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 13:00
Harskamp 4 - Hoevelaken 10
Sportpark 't Meuleveld
6 apr. 14:30
Candia '66 1 - Hoevelaken 1
Sportpark Candia'66
6 apr. 14:30
Rood-Wit '58 4 - Hoevelaken 11
Sportpark De Eendracht
6 apr. 15:00
Hoevelaken 4 - Zwart Wit '63 3
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 15:00
Hoevelaken 7 - WSV 2
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 15:00
Hoevelaken 5 - Sparta Nijkerk 6
Sportpark Kleinhoven
6 apr. 15:00
Hoevelaken 9 - V.V. Barneveld 5
Sportpark Kleinhoven
9 apr. 19:00
mix sc Hoevelaken JO12/JO13 - mix CJVV JO12/JO13
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO14-1 - DTS '35 Ede JO14-3
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO11-2 - SDV Barneveld JO11-4
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO8-2JM - SDV Barneveld JO8-3JM
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO9-4JM - DVS'33 Ermelo JO9-4
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO12-4JM - Bennekom JO12-5
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Hoevelaken JO8-4JM - Sparta Nijkerk JO8-5
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 08:30
Bennekom JO13-4 - Hoevelaken JO13-2JM
Sportpark De Eikelhof
13 apr. 08:30
SDC Putten JO8-3 - Hoevelaken JO8-1
Sportpark Putter Eng
13 apr. 08:30
SDC Putten JO12-1 - Hoevelaken JO12-2
Sportpark Putter Eng
13 apr. 08:30
VVOG Harderwijk JO12-5JM - Hoevelaken JO12-3
Sportpark De Strokel
13 apr. 08:30
Sparta Nijkerk JO10-6 - Hoevelaken JO10-3
Sportpark De Ebbenhorst
13 apr. 08:30
Lunteren JO9-1 - Hoevelaken JO9-2
Sportpark De Wormshoef
13 apr. 09:00
Terschuurse Boys JO8-3 - Hoevelaken JO8-3JM
Sportpark Overbeek
13 apr. 09:30
Lunteren JO13-1 - Hoevelaken JO13-1
Sportpark De Wormshoef
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO13-3 - Albatross JO13-1
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO11-4JM - Terschuurse Boys JO11-2JM
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO10-2 - Sparta Nijkerk JO10-4
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO9-1JM - Sparta Nijkerk JO9-4
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO12-1 - Unicum JO12-1
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Hoevelaken JO10-1JM - DVS'33 Ermelo JO10-1
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 09:45
Sparta Nijkerk JO10-9 - Hoevelaken JO10-4
Sportpark De Ebbenhorst
13 apr. 10:00
SDV Barneveld MO9-1 - Hoevelaken JO9-3
Sportpark Norschoten
13 apr. 10:00
Veensche Boys, JO11-1JM - Hoevelaken JO11-1
Sportpark Nijkerkerveen
13 apr. 10:30
DVS'33 Ermelo JO15-3 - Hoevelaken JO15-1JM
Sportpark DVS '33
13 apr. 10:30
Zeewolde JO11-8JM - Hoevelaken JO11-3
Sportpark De Horst
13 apr. 11:00
SCW '23 JO17-1 - Hoevelaken JO17-1
Wilhelmina sportpark
13 apr. 11:00
Lunteren JO15-2 - Hoevelaken JO15-2
Sportpark De Wormshoef
13 apr. 11:15
Hoevelaken JO15-3JM - Sparta Nijkerk JO15-6
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 12:30
DTS '35 Ede 3 - Hoevelaken 2
Sportpark Inschoten
13 apr. 12:30
DTS '35 Ede VR3 - Hoevelaken VR2
Sportpark Inschoten
13 apr. 13:00
Hoevelaken 11 - De Veluwse Boys 3
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 13:00
Hoevelaken 3 - VRC 2
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 13:00
Hoevelaken VR1 - Advendo '57 VR1
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 13:00
Hoevelaken JO17-2 - SV Otterlo JO17-1
Sportpark Kleinhoven
13 apr. 13:00
De Kieviten 3 - Hoevelaken 10
Sportpark De Gelder
13 apr. 14:30
Hoevelaken 1 - Advendo '57 1
Sportpark Kleinhoven