• Wedstrijdprogramma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterDetails
    15 apr. 20:15sc Hoevelaken JO17-1vv Hoogland JO17-2Jacobs, H. (Henk)
    17 apr. 20:00Hoevelaken 3VRC 2
    17 apr. 18:30Bennekom JO13-4Hoevelaken JO13-2JM
    17 apr. 19:00Hoevelaken JO10-1JMDVS'33 Ermelo JO10-1
    19 apr. 20:00Veensche Boys 35+1Hoevelaken 35+1
    19 apr. 20:30Hoevelaken 35+1Sparta Nijkerk 35+2
    19 apr. 21:00Terschuurse Boys 35+1Hoevelaken 35+1
    19 apr. 21:30Hoevelaken 35+1De Veluwse Boys 35+1
    19 apr. 20:30SV Otterlo VR30+1Hoevelaken VR30+1
    19 apr. 21:00Hoevelaken VR30+1SDS' 55 VR30+1
    19 apr. 21:30Harskamp VR30+1Hoevelaken VR30+1
    19 apr. 22:00Hoevelaken VR30+1Lunteren VR30+1
    19 apr. 20:00Sparta Nijkerk VR18+3Hoevelaken VR18+1
    19 apr. 20:30Hoevelaken VR18+1Harskamp VR18+1
    19 apr. 21:00VVOP VR18+1Hoevelaken VR18+1
    19 apr. 21:30Hoevelaken VR18+1V.V. Barneveld VR18+1
    20 apr. 14:30SV Otterlo 1Hoevelaken 1R.G.J. (Rudolf) Wolterink
    20 apr. 09:30Hoevelaken 2ONA '53 2I. (Igor) Gavrilov
    20 apr. 14:15Veensche Boys 3Hoevelaken 3
    20 apr. 15:00Hoevelaken 4Veensche Boys 5
    20 apr. 13:00Hoevelaken 6SDV Barneveld 11
    20 apr. 15:00Hoevelaken 7SDV Barneveld 9
    20 apr. 15:00Zeewolde 10Hoevelaken 9
    20 apr. 15:00SDS' 55 4Hoevelaken 10
    20 apr. 14:30Prins Bernhard 4Hoevelaken 11K. (Kees) de Jong
    20 apr. 13:00Hoevelaken JO17-1Leones JO17-1
    20 apr. 14:00ESC JO17-2Hoevelaken JO17-2S. (Sven) Hilgers
    20 apr. 11:15Hoevelaken JO15-1JMUnicum JO15-3
    20 apr. 09:45Hoevelaken JO15-2SDV Barneveld JO15-4
    20 apr. 10:30Hierden JO15-2Hoevelaken JO15-3JMAfgeschermd
    20 apr. 08:30VVOG Harderwijk JO14-2Hoevelaken JO14-1A. (Arjan) Kruidhof
    20 apr. 09:45Hoevelaken JO13-1Veensche Boys JO13-1
    20 apr. 08:30Hoevelaken JO13-2JMSDV Barneveld JO13-3
    20 apr. 11:15Hoevelaken JO13-3DTS '35 Ede JO13-5
    20 apr. 10:00VVOP JO12-1Hoevelaken JO12-1
    20 apr. 08:30Hoevelaken JO12-2Hoevelaken JO12-3
    20 apr. 09:30V.V. Barneveld JO12-2Hoevelaken JO12-4JM
    20 apr. 09:45Hoevelaken JO11-1VVOG Harderwijk JO11-1
    20 apr. 09:00Stroe JO11-1Hoevelaken JO11-2
    20 apr. 08:30Hoevelaken JO11-3Zeewolde JO11-9
    20 apr. 08:30Sparta Nijkerk JO11-5Hoevelaken JO11-4JM
    20 apr. 09:30VVOG Harderwijk JO10-1Hoevelaken JO10-1JM
    20 apr. 08:30Sparta Nijkerk JO10-5Hoevelaken JO10-2
    20 apr. 09:45Hoevelaken JO10-3Veensche Boys JO10-3
    20 apr. 10:15SDC Putten JO10-3Hoevelaken JO10-4
    20 apr. 08:30Veensche Boys JO9-3Hoevelaken JO9-1JM
    20 apr. 09:45Hoevelaken JO9-2Sparta Nijkerk JO9-3
    20 apr. 09:00DVS'33 Ermelo JO9-6Hoevelaken JO9-3
    20 apr. 08:30Hoevelaken JO9-4JMSparta Nijkerk JO9-7
    20 apr. 08:30Hoevelaken JO8-1SDC Putten JO8-2
    20 apr. 09:00Lunteren JO8-2Hoevelaken JO8-2JM
    20 apr. 08:30Veensche Boys MO8-1Hoevelaken JO8-3JM
    20 apr. 10:00SDV Barneveld JO8-4JMHoevelaken JO8-4JM
    20 apr. 13:00Hoevelaken VR1VVOP VR1
    20 apr. 11:15Hoevelaken VR2Blauw Geel '55 VR2
    24 apr. 19:00VVOP JO12-3Hoevelaken JO12-2
    25 apr. 19:00Hoevelaken JO13-1VVOP, JO13-1JM
    3 mei. 19:30De Veluwse Boys 35+1Hoevelaken 35+1
    3 mei. 20:00Hoevelaken 35+1Veensche Boys 35+1
    3 mei. 21:00Sparta Nijkerk 35+2Hoevelaken 35+1
    3 mei. 21:30Hoevelaken 35+1Terschuurse Boys 35+1
    4 mei. 12:30VRC 2Hoevelaken 3
    4 mei. 15:00Hoevelaken 4DVS'33 Ermelo 3
    4 mei. 15:00Hoevelaken 5Sparta Nijkerk 7
    4 mei. 13:00Hoevelaken 6VVOP 7J. (Hans) van Dijk
    4 mei. 15:00Hoevelaken 7SDV Barneveld 10
    4 mei. 15:00Hoevelaken 10Lunteren 5R. (Richard) Wernsen
    4 mei. 12:15SML JO17-3Hoevelaken JO17-1
    4 mei. 12:30VIOS V. JO17-1Hoevelaken JO17-2
    4 mei. 11:15Hoevelaken JO15-1JMTerschuurse Boys JO15-1
    4 mei. 11:15Hoevelaken JO15-3JMZeewolde JO15-5
    4 mei. 10:15Blauw Geel '55 JO14-3Hoevelaken JO14-1
    4 mei. 08:30Hoevelaken JO13-2JMSKV JO13-2JM
    4 mei. 09:45Hoevelaken JO13-3Sparta Nijkerk JO13-8
    10 mei. 20:00SDS' 55 VR30+1Hoevelaken VR30+1
    10 mei. 20:30Hoevelaken VR30+1Harskamp VR30+1
    10 mei. 21:00SV Otterlo VR30+1Hoevelaken VR30+1
    10 mei. 21:30Hoevelaken VR30+1Lunteren VR30+1
    10 mei. 20:00Harskamp VR18+1Hoevelaken VR18+1
    10 mei. 20:30Hoevelaken VR18+1VVOP VR18+1
    10 mei. 21:00Sparta Nijkerk VR18+3Hoevelaken VR18+1
    10 mei. 21:30Hoevelaken VR18+1V.V. Barneveld VR18+1
    11 mei. 14:30WAVV 1Hoevelaken 1
    11 mei. 12:00Advendo '57 2Hoevelaken 2
    11 mei. 12:00Terschuurse Boys 2Hoevelaken 3
    11 mei. 15:00Hoevelaken 6SDC Putten 7
    11 mei. 15:00Sparta Nijkerk 10Hoevelaken 9
    11 mei. 14:45DTS '35 Ede 11Hoevelaken 10
    11 mei. 14:30Stroe 5Hoevelaken 11
    11 mei. 11:30SDC Putten JO19-1Hoevelaken JO19-1
    11 mei. 09:45Hoevelaken JO15-2asv Dronten JO15-4
    11 mei. 09:00SDC Putten JO12-1Hoevelaken JO12-3
    11 mei. 10:00NSC Nijkerk JO11-1Hoevelaken JO11-3
    11 mei. 09:45Hoevelaken JO10-2Terschuurse Boys JO10-1
    11 mei. 09:45Sparta Nijkerk JO9-5Hoevelaken JO9-1JM
    11 mei. 08:30Hoevelaken JO9-4JMSDC Putten JO9-5
    11 mei. 08:30FC Horst MO8-1Hoevelaken JO8-3JM
    11 mei. 15:00Hoevelaken VR2Advendo '57 VR1