• Op deze pagina vinden jullie de VOORLOPIGE teamindelingen van de jeugdteams van sc Hoevelaken.  De details omtrent de JO19-1 (selectie) & JO19-2 teams volgen nog.

    Voor vragen over JO13 t/m JO19: Michiel van Elk tel.nr. 06-53753450
     
    Voor vragen over JO10 t/m JO12: Gert Lokhorst tel.nr. 06-53986359
     
    Vor vragen over JO8 en JO9: Edward Beitler tel.nr. 06-13863978
     
  • JO19, selectie JO19 volgt nog.

    Dinand van den Bor

    Sem van de Bovenkamp
    Jord de Groot
    Kristian Kerkhof
    Daan Kleinveld
    Rob Sprick
    Dave van Vulpen (k)
    Duco van den Heuvel
    Jesper Timmerman
    Jesse van den Ham
    Niels van Grootveld
    David Kooijmans
    Wester Schuiteman
    Lars van Velzen
    Pim de Boer
    Sibren Brink
    Tijn Webbink
    Dyon van Ravenhorst
    Lukas Finnema
    Julien van den Ham
    Martijn van Oosterum
    Tygo Staudt
    Joris van Doornik
    Finan Fitwi Grmatsion Okbahanes
    Douwe Gielen
    Ole van den Hoven
    Yoran de Ridder
    Mick Tiemessen
    Milan Smink
  • JO17-1

    Brett van Leijenhorst (k)
    Jesse de Koning
    Leounaids al Alhasan
    Thijs Nagel
    Jelle van den Brink
    Daniel Kooijmans
    Bjorn van de Veen
    Joost van Asselt
    Ray Staudt
    Xavi Buis
    Luuk Buurman
    Ben Flapper
    Tim van Ginkel
    Brent Petegem
  • JO17-2

    Levi Akkenaar
    Milan du Crocq (k)
    Joris van Gaal
    Mees te Hoonte
    Hans Muys
    Michael van Vulpen
    Wesley Brinkman (k)
    Nicky de Bruin
    Karel van Dalen
    Jemal Omer Mahamedbrhan
    Christian Beudeker
    Valentijn van Dijken
    Daan Huurdeman
    Xavi van Meteren
  • JO17-3

    Bram van Aalst
    Job van de Bunt
    Oscar van Doorn
    Bram van Essen
    Ussama Fares
    Olivier Fiechter
    Kenan Ghandour
    Tobias Hummelen
    Delano de Jong
    Tygo Kroder
    Aron Verheul
    Johan Vermanen
    Tycho van Essen
    Joshua Michon
  • JO15-1

    Thies Bouw
    Bram Ledegang
    Elijah Marais
    Mick Dijkman
    Jan-Jelle Faber
    Jens van Ginkel (k)
    Mohammad Kassoum
    Jurre Kip
    Sem van der Linden
    Bart Morren
    Tom van Ommen
    Veronique van de Pol
    Stijn Simon
    Bastiaan Smith
    Rik Willemse
  • JO14-1

    Silvijn Beudeker
    Keano Bierens (k)
    Toine van Gelder
    Bas Huurdeman
    Thijmen Kamphorst
    Ole van Katwijk
    Guido Plat
    Loek van de Pol
    Thijs van Sloten
    Jim Smeels
    Joris Stoffels
    Dinand Wiesenekker
    Olivier Waslander
    Sil Bouman
  • JO14-2

    Youssef Aarab
    Hidde de Boer
    Luuk van den Bor
    Ensar Caliskan
    Stijn van Ede
    Oliver van Egmond (k)
    Pepijn Hoksbergen
    Wessel Termeer
    Sem Verheul
    Pieter Klapwijk
    Gijs Grootscholten
    Mees Boelhouwer
    Mees de Jong
    Safwan Saidi
    Jens Blom
  • JO13-1

    Koen Gerards
    Jesse Biegstraten
    Bram Assink
    Tom Ledegang
    Tijn van Grol
    Tom Pulskens
    Tim Bosman
    Hidde van Elk (k)
    Bas Puntman
    Jesse van Breenen
    Dani Buis
    Jaro Antonis
    Joris Verkoijen
    Timo Weterings
    Sem van Ruler
    Luuk van Meerveld
  • JO13-2

    Siem Smit
    Nigel Gilhooley
    Loek van Grol
    Delan Franken
    Finn Smeels
    Dean York
    Hiyabiel Ozedin
    Tim van Keulen
    Timo van den Brandhof
    Daan Grevengoed
    Kay Bihari
    Dorisa Voskuijlen
    Naomi Muys
    Maureen van de Pol
    Lieke Wallet
    Eva Wijnberg
  • JO12-1

    Huurdeman   Mark
    Kip   Lucas
    Riksen   Sep
    Berg van den Rijk
    Omer Mahamedbrhan   Hamediman
    Verdonck   Sebastiaan
    Marais   Ezra
    Ham   Micha
    Ommen van Freek
    Veen van der Lars
  • JO12-2

    Satter   Jesse
    Pluim   Stijn
    Berg van den Luuk
    Hazelaar   Julian
    Niemeijer   Bram
    Gasseling   Xavi
    Langeweg   Boaz
    Klaveren van Kyam
    Essen van Jari
    Sloten van Sem
  • JO12-3

    Wessel  van Nick
    Smit   Ezra
    Lowene Marz Devine
    Kluijve van Devin
    Telkamp   Jesse
    Biegstraaten   Finn
    Biegstraaten   Timme
    Loo te Siem
    Biezen van de David
    Boersen   Nout
    Roos   Thijs
  • JO12-4

    Riphagen   Jonna
    Heining   Dion
    Beimer   Tijmen
    Schamin   Rif
    Doorn van Coen
    Craenen   Tino
    Honing   Katheleyne
    Bouta   Marit
    Arends   Levi
    Cornelissen   Liam
    Harms   Amber
  • JO11-1

    Groosjohan   Stef
    Rootselaar van Milan
    Grevengoed   Milan
    Elk van Maks
    Elk van Thom
    Kamphorst   Tygo
    Berg van den Mees
    Ham   Jefta
    Breukink   Thijs
  • JO11-2

    Boersen   Ruben
    Helder   Morris
    Dijk van Jesse
    Elferink   Vieve
    Fitwi Grmatsion    Yafet
    Bosch van den Bryce
    Peppel van de Linde
    Breenen van Fedde
    Delen   Jesse
  • JO11-3

    Egmond van Bruno
    Manoe   Jayden
    Aalst van Max
    Handgraaf   Beren
    Wubs   Levi
    Vink   Dani
    Moolen van der Jack
    Romkes   Sam
    Deon de  Haas
  • JO11-4

    Bor van den Niek
    Hermans   Daan
    Dasselaar van Liam Alexander
    Laseur   Nora
    Berens   Sep
    Deuveren van Levy
    Hoefkens   Sil
    Ipenburg   Luca
    Timmer   Dion
  • JO10-1, Hoofdklasse

    Ivar Groosjohan
    Caleb Marais
    Dyon Weyn
    Jelle Voorburg
    Mick Gasseling
    Sky Peters
    Doekle vd Pol
    Joep van Tamelen
  • JO10-2, 2e klasse

    Joey van Wessel
    Bo Gijsbertsen
    Guus Borsje
    Stavros Kabo
    Ole Griffioen
    Matthijs Brinkhuis
    Matthijs Hazelaar
  • JO10-3, 3e klasse

    Maxim van Amerongen
    Stijn vd Horst
    Jochem Vervest
    Dani vd Akker
    Danial Milani
    Artin Hajipour
    Sieb van Grol
  • JO10-4, 5e klasse

    Benthe Vonk
    Seth Kok
    Tim van Tamelen
    Max vd Wetering
    Saar te Hoonte
    Wessel Smink
    Maxim Kerkhoff
    Arthur Lecluse
  • JO10-5, 6e klasse

    Floris Prins
    Elias van der Bor
    Musab Fares
    Kim Wijnberg
    Dani Antonis
    Ties Verkooijen
    Kick van Beek
    Victor Lecluse
  • JO9-1, 1e klasse

    Levi Groosjohan
    Summer Peters
    Fygo Weyn
    Luuk Severs
    Olivier Boersen
    Ole Schonewille
    Wietse Gerritsen
    Jules Philippe
  • JO9-2, 3e klasse

    Vince Geurtsen
    Aaron Arlaar
    Stef van Essen
    Siem van Loen
    Mees Plugge
    Seth Ruiter
    Daan Rozema
  • JO9-3, 4e klasse

    Liam van Arnhem
    Shane Withaar 
    Florian Meeuwesen
    Duuk Schless
    Faas Romkes
    Sam van Eijkelenburg
    Seth Vink
  • JO9-4, 6e klasse

    Jens Otten
    Miran Kalkan
    Melle Sakker
    Romy Jacobs
    Benjamin van Dijken
    Aiden Bos
    Anir el Mourabit
  • JO8-1, 2e klasse

    Finn van der Velde
    Daan Breukink
    Lukas van Hijkoop
    Julius Jager
    Davy Bos
    Toine Plat
    Jurre Otten
    Devante Lowene
  • JO8-2, 4e klasse

    Noel Timmer
    Jolein de Lange
    Abel van de Biezen
    Niel Broeksma
    Floris Biewenga
    Milan Bakker
    Maxim van Oven
  • JO8-3, 6e klasse

    Miró Kerkhoff
    Yem Alsalim
    Daan Looije
    Luca Smal
    Sem Massa
    Yaman Abdehhak
    Genairo Dingsdag
  • JO8-4, 6e klasse

    Manuel van der Velden
    Thijs Doornekamp
    Morris Knops
    Brent Verheijde
    Tymme van Breenen
    Maxim Knops
    Lux Housmans